english language
Bizon & Dastas Logo
 
 
 

TESİSLER

 
 

Modern teknolojiye sahip, yüksek kapasiteli üretim tesisimizde doğaya ve çevreye saygılı üretim anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışından temin edilen hammaddelerden kontrplak, kontrtabla, kapı kasa paneli, masif panel, finger-joint kapı sereni ve yüksek ısıl işlem görmüş ahşap (cleanwod) imalatı yapmaktayız.

 

Yurtiçinden temin edilen çam, göknar, kayın, kavak gibi hammaddelerin yanı sıra; afrikadan ithal edilen okoume, ozigo, tetra, eyong, vs…gibi egzotik ağaçlardan da üretim yapıyoruz.

 

Üretilen tüm malzemeler dayanıklı yapıları, kolay işlenebilir olmaları, ebat, kalınlık ve malzeme çeşitliliği ile birçok ihtiyacın çözümünde ilk tercihtir.

 

DASTAŞ Tekeler Mah. Tesisi

Adapazarı tekeler mahallesindeki tesisimizde yumuşak ve sert ağaçlardan değişik kalınlık ve ebatlarda kontrplak imalatı yapmaktayız.
  Faaliyet Alanı:
- Kontrplak

DASTAŞ Adapazarı Keresteciler Sitesi Tesisi

Adapazarı keresteciler sitesinde faaliyet gösteren tesisimizde yumuşak ve sert ağaçlardan değişik kalınlık ve ebatlarda kontrplak ve film kaplı beton kontrplağı imalatı yapmaktayız.
  Faaliyet Alanı:
- Kontrplak/Plywood
- Film Kaplı Beton Kontrplağı

BİZON Gebeş Mevkii Tesisi

Sakarya Akyazı gebeş mevkiinde faaliyet gösteren tesisimizde kontrplak, kontrtabla, kapı kasa paneli, kapı sereni, masif panel ve yüksek ısıl işlem görmüş ahşap (cleanwood) üretimi yapmaktayız.
  Faaliyet Alanı:
- Kontrplak/Plywood
- Kontrtabla
- Kapı Kasa Paneli ve Kapı Sereni
- Masif Panel
- Yüksek Isıl İşlem Görmüş Ahşap

URAY Depo ve Dağıtım Tesisi

İstanbul ikitelli keresteciler sanayi sitesinde bulunan firmamızda kontrplak/plywood, film kaplı beton kontrplağı, o.s.b ve cleanwood ithalatı ve pazarlaması yapmaktayız.
  Faaliyet Alanı:
- Kontrplak
- Film Kaplı Beton Kontrplağı
- O.S.B
- Cleanwood

plywood satışı ve plywood ürünlerimiz ile ilgili sitemiz
 
RINA TSE ISPM 15 ISO 9001