english language
Bizon & Dastas Logo
 
 
   

HAKKIMIZDA

 

Demircioğlu Ağaç Sanayi ve Tic. A.Ş. kontrplak ve kereste fabrikası 1978 yılında Sakarya’da kurulmuş ve aynı yıl faaliyete geçmiştir. DASTAŞ markası ile 7.000 m² si kapalı alan olmak üzere 15.000 m² kullanım alanında kontrplak üretimi yapmaktayız. Ayrıca Adapazarı Keresteciler San. Sitesinde 30.000 m² üzerinde 10.000 m² kapalı alanda yeni kontrplak tesisimiz 2007 senesi itibariyle üretime geçmiştir.


1970 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin ilk kontrplak fabrikalarından biri olan BİZON A.Ş Kontrplak Fabrikası 1996 senesinde tarafımızdan satın alınmış; üretim kapasitesi, teknolojisi ve makine parkı geliştirilmek ve yenilenmek suretiyle ülke ekonomisine kazandırılmıştır. 70.000 m² arazi üzerinde, 14.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren işletmede kontrplak, kontrtabla, kapı kasa paneli, masif panel, finger-joint kapı sereni ve yüksek ısıl işlem görmüş ahşap (cleanwod) imalatı yapmaktayız.

 

Bunun yanı sıra, Demircioğlu Ağaç Sanayi A.Ş, ve Turanlar Ahşap ve İnşaat Sanayii. A.Ş ortaklığı ile 2005 senesinde kurulan URAY Orman Ürünleri San. Ltd. Şti. adı altında ikitelli keresteciler sitesinde ahşap malzeme pazarlaması konusunda faaliyet göstermekte ve 2010 senesinden beri Ukrayna Ivano Frankivsk bölgesinde kurduğumuz DBWOOD fabrikamızdan soyulmuş kaplama; yarı mamül, tedariği yapmaktadır.

 

30 yıla yakın tecrübesi ile Türk ahşap sanayinin köklü ve deneyimli kuruluşlarından biri olan DEMİRCİOĞLU AĞAÇ SAN. TİC. A.Ş’ nin hedefi çok iyi işçilikle işlenmiş, kalitesi yüksek ürünlerini müşterilerine sunmak ve ülkemiz sanayisine katkıda bulunmaktır.

Sahip olduğumuz belgeleri görüntülemek için tıklayınız.


  DBwood
Dastaş
Bizon
Uray
- Ukrayna Tesisi
- Adapazarı Keresteciler Sitesi Tesisi
- Gebeş Mevkii Tesisi
- İstanbul İkitelli Tesisi

Tesislerimizle ilgili detayları 'Tesisler' sayfamızdan alabilirsiniz.
plywood satışı ve plywood ürünlerimiz ile ilgili sitemiz
 
RINA TSE ISPM 15 ISO 9001